Collection: Bestsellers
Discover our best playdough kits and tools, designed to inspire creativity and sensory play. Each kit includes high-quality, eco-friendly tools crafted to enhance motor skills and imaginative play. Perfect for little hands, our top playdough sets include unique textures, vibrant colors, and fun shapes, offering hours of hands-on fun for kids.
-
Sold outMermaid Playdough Kit
Regular price $40.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $40.00 USDSold out -
Sold outTaylor Swift Inspired Playdough Kit
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $15.00 USDSold out -
Playdough Valentine Favor
Regular price From $2.25 USDRegular priceUnit price / perSale price From $2.25 USD -
Sold outCustom Playdough Favor Orders
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $10.00 USDSold out -
Sold outChristmas Extravaganza Deluxe Kit
Regular price $60.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $60.00 USDSold out -
Sold outArctic Mini Playdough Kit
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $15.00 USDSold out -
Sold out
Christmas Mini Playdough Kit
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $15.00 USDSold out -
Wooden Hand Roller (Not Painted)
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.00 USD -
Wooden Rolling Pin
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $10.00 USD -
Sold outConstruction Playdough Kit
Regular price $40.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $40.00 USDSold out -
Sold outBeekeepers' Playdough Kit
Regular price $40.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $40.00 USDSold out -
Sold outSunny Daze Playdough Kit
Regular price $40.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $40.00 USDSold out -
Sold outMermaid Playdough Sensory Jar
Regular price $20.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $20.00 USDSold out -
Sold outConstruction Playdough Sensory Jar
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $15.00 USDSold out -
Sold outSilicone Playdough Mat
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $10.00 USDSold out -
Sold outIce Cream Unicorn Playdough Kit
Regular price $40.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $40.00 USDSold out